Čo je to fašizmus. Fašizmus je taký stav v spoločnosti, keď veľká časť obyvateľstva schvaľuje či toleruje zneužívanie moci elitou. A čo iné sa deje dnes?

Čo je to Slovák. Slovák to je tvor, ktorý potrebuje len žrať, spať, sexovať a hlavne, spotrebovávať. Slovák to je ovca, dobytok, ktorý si nič iné ako fašizmus ani nezaslúži.

Naši starší predkovia boli Sloveni. A tí ešte starší Slovieni. Slovien je Človek žijúci a tvoriaci pod diktatúrou sovesti (svedomia). Sloven je človek, ktorý sovesť ešte počuje, ale nie vždy sa ňou riadi. A Slovák je ovca, ktorá verí. Sloven vie, Slovien má vo všetkom jasno.

Naše územie sa volá Slovensko. Nie Slovácko. Alebo to tu premenujte.

Majitelia reštaurácií, zamestnanci gastro sektora, kde ste? Prečo súhlasíte s fašizmom? Majitelia cestovných kancelárií, zamestnanci v turistickom sektore. Vám nevadí, že vás ničia a vy súhlasíte? Zamestnanci štátu a nadnárodných firiem, to si vážne myslíte, že fašizmus, ktorý aktívne zavádzate, je pre vaše deti to pravé orechové? Prečo ešte stále chodíte do roboty za pár čísel v počítači? Prečo si beriete hypotéky, úvery, aby ste kupovali veci, ktoré nepotrebujete, ale ich chcete? Zdravie a šťastie sa kúpiť nedá, a fašizmus nič také neposkytuje. Nikomu, ani vám superbohatým a supermocným.

Súčasná civilizácia sa musí zmeniť, inak to nejde. Buď sa sami vrátime k prírode, a budeme žiť šťastne, alebo po sérií katastrof a vojen skončíme v jaskyniach tak či tak. Rozdiel je len v to, koľko z nás to prežije a v akom dostatku budeme žiť.