Relácia “Ako ďalej?” diel 35

súvisiace témy :

https://www.tartaria.sk

https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/ovplyvnovanie/614-volte-uz-zvolenych

1 komentár k “Relácia “Ako ďalej?” diel 35”

 1. Dobrý deň pán Bulla.
  Už som vás upozorňoval, aby ste boli opatrnejší.
  Znovu vás upozorňujem, aby ste brali s rezervou všetko, čo čítate alebo počúvate o “nových objavoch” a najmä “senzačné novinky” by ste si mali, podľa možnosti, overovať.
  Pán Laubert je nadšenec a veľmi to počúť pri jeho prejave. Je do dejín Slovanov , alo sa hovorí, zažratý. Vážim si takých ľudí. Lenže pri prehnanom nadšení môžu tiež , zrejme nechtiac, šíriť bludy. A to sa mu stalo vo vašej relácií . S veľkým sebavedomím a sebaistotou poslucháčom vykladal že vedci dokázali, že Slovenčina je najťažší jazyk ma svete. Zdalo sa mi to dosť odvážne tvrdenie a matne sm si spomínal, že som už také tvrdenie kedysi čítal, ale aj kritiku naň. Tak som si to vygúglil A MAL SOM PRAVDU. BOL TO HOAX. Môžete sa presvedčiť sám :
  https://www.juls.savba.sk/dokumenty/najtazsi-jazyk-na-svete.html
  Myslím to s vami dobre , lebo vám fandím. Rád počúvam vaše relácie. DÁVAJTE SI NA TAKÉ VECI POZOR. Úplne to znižuje dôveryhodnosť celej relácie aj rádia. Dávate tak zbrane do rúk kritikom a neprajníkom Slobodného vysielača.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.