Skype

Ako dnes (26/08)? Je pár ecí, ktoré by som rád predostrel. Odpovedal mi Dušan Kováč (historik), nebráni sa spolupráci:

Dobrý večer pán doktor Kováč,

Moje meno je Peter Bulla a so skupinkou nadšencov sa snažíme hľadať cestu zo súčasnej situácie v ktorej sa nachádza naša spoločnosť. Je pochopiteľné, že takáto aktivita nemá priestor v médiách hlavného prúdu. Preto sme prijali ponuku mať vlastnú reláciu v alternatívnom internetovom rádiu s názvom Slobodný vysielač. Aby som Vás zbytočne neoberal o Váš vzácny čas, položím otázku hneď na úvod. Boli by ste ochotný zúčastniť sa na jednej/viacerých reláciách venovaným dejinám z pohľadu. Plne pochopím, ak bude Vaša odpoveď negatívna, alebo žiadna. Ak by ste ale odpovedali kladne, dovolil by som Vám predostrieť, čo by sme od takejto relácie očakávali.

Aby ste si urobili aký takú-takú predstavu o čo nám ide, môžete si vypočuť niektorú z našich relácií z Archívu SV v reláciách pod názvom: „Ako ďalej?“( https://slobodnyvysielac.sk/relacie/ako-dalej).

S úctou,

Peter Bulla

Dobrý večer,

hľadanie cesty zo súčasnej situácie – to je to najdôležitejšie, čo treba v spoločnosti na Slovensku urobiť. Nemal som zatiaľ čas pozrieť sa na vaše aktivity a na slobodný vysielač, ale ak by som mohol pri hľadaní východiska z toho marazmu nejako pomôcť, rád to urobím. Pošlite mi, prosím Vašu predstavu o tom, ako by mohla vyzerať naša spolupráca.

Dušan Kováč

Včera som volal s pánom Štefanom Vaľom (to, na čo upozornil Milan – “Klimatická chyba”). Dohodli sme sa, že sa stretneme v Košiciach (tam pôsobí).

Včera som hovoril s pánom Paľom Filom (Írsko) ohľadne posunu aktivít v Kopnom práve. Možno by bolo dobré prizvať ho do nášho rozhovoru (dnes?) Nesľúbil som mu to, len sa pýtam.

Rudo tu už asi nie je. Mal ísť do Ruska.

P

1 komentár k “Skype”

  1. Dobry den. Budem strucny, casu je malo, myslienok neobmedzene.
    Drzim Vam (vsetkym) palce, kopne pravo je nieco co som prvy krat pocul od Vas a okamzite som si myslienku zamiloval. Je to neuveritelne relaxacna predstava, ak sam seba prenesiem do “doby” o ktorej snivate. Snivam aj ja a rad vas/nas podporim. Kiezby nas bolo viac, nech sa veci urychlia. Slova tazko vyjadria moje pocity, ale pri pocuvani Vasich relacii sa citim priblizne ako hladny clovek v supermarkete. I ked super/marketom sa uz snazim vyhnut, ale keby napisem, ze hlad ktory citim pri nakupe semienok zeleniny, tak to nepochopi kazdy okamzite 🙂 ejha, podme snivat a hlavne zhmotnit nase sny, to dame, ved sme slovania, to dame!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.